Zawody z Okazji 70 Lecia klubu AV HKS Frankfurt Oder

Dnia 20 września, na zaproszenie kolegów z zaprzyjaźnionego koła wędkarskiego AV HKS Frankfurt Oder z Niemiec, udaliśmy się z delegacją w 6 osób na zawody wędkarskie z Okazji Jubileuszu 70 Lecia powstania klubu z Frankfurtu, które odbyły się następnego dnia (21.09.2024) na Kanale Spree. Wybrano po 5 zawodników do drużyn reprezentujących swoje kluby wędkarskie. A więc o godzinie 9:00 rozpoczęliśmy zawody, pogoda sprzyjała, humory i nastawienie również. Z rybkami było różnie, dominowały drobne płotki i okonie, na 2 końcowych stanowiskach natomiast dominowały Leszcze które znacznie umocniły Nasze wyniki.

Naszą Drużynę 🇵🇱 (Koło PZW nr 2 PAK KWB Konin) reprezentowali:

Prezes Koła - Piotr Szkołut

Skarbnik - Henryk Kamiński

Sekretarz - Jacek Mikulski

Gospodarz - Karol Tomaszewski

Kapitan sportowy - Andrzej Grądziel

O godz.13:00 zakończyliśmy łowienie, komisja sędziowska w składzie z Naszym Kolegą Pawłem Zielińskim przystąpiła do ważenia rybek, a My w tym czasie zajadaliśmy pyszne kiełbaski i karkówkę z grilla.

Oficjalne wyniki były ogłoszone przy uroczystym spotkaniu w Tawernie należącej do klubu AV HKS nad jeziorkiem.

Wyniki Naszych zawodników:

1. Henryk Kamiński - 7300

2. Piotr Szkołut - 3100

3. Jacek Mikulski - 3000

4. Andrzej Grądziel - 2310

5. Karol Tomaszewski - 1550

Po ogłoszeniu Wyników okazało się że:

Mamy 1 MIEJSCE 🇵🇱 z wynikiem -17,260

Drużyna z Niemiec 🇩🇪, wynik - 13,640