RELACJA Z ZAWODÓW NAJLEPSZY WĘDKARZ ORAZ NAJLEPSZA DRUŻYNA OSP GMINY ORCHOWO 2024

Dnia 16 czerwca 2024 nad Jeziorem Orchowskim odbyły się zawody Najlepszy Wędkarz oraz Najlepsza Drużyna OSP wśród Strażaków OSP z gminy Orchowo.
Zawody odbyły się metodą spławikową. Zbiórka odbyła się wczesnym rankiem nad jeziorem, na działce u skarbnika koła Janusza Szczepańskiego. Zawody rozegrano w 2 kategoriach: indywidualnej i drużynowej. Do zawodów przystąpili druhny i druhowie z dwóch jednostek OSP z Bielska i Orchowa. W sumie nad jeziorem stawiło się 13 zawodników. Po rozlosowaniu stanowisk rozpoczęły się połowy, które trwały 3 godziny. Po zważeniu złowionych ryb zawody podsumował główny organizator prezes koła wędkarskiego w Orchowie Ryszard Szczepański.
Klasyfikacja indywidualna przedstawia się następująco:
1. Dawid Kaźmierczak
2. Maria Łopuch
3. Tomasz Rybarczyk

Klasyfikacja drużynowa przedstawia się następująco:
1. OSP Orchowo 7000 pkt
2. OSP Bielsko 4500 pkt

W imieniu wójta gminy Orchowo pana Grzegorza Matkowskiego, który był fundatorem pucharów, zwycięzcom wręczyła je wicewójt pani Ewelina Gumienna. Ponadto wśród uczestników zawodów rozlosowane zostały drobne upominki w postaci sprzętu oraz akcesoriów wędkarskich i nie tylko.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas w miłej atmosferze. Życzymy wszystkim powodzenia i do zobaczenia za rok. :)

Foto:. /-/ pan Paweł Lachowicz